Busworld 2023: Trijumfalni povratak

Najveća svetska izložba u autobuskoj industriji, Busworld Europe, vratila se u život u svom 26. izdanju, održanom od 7. do 12. oktobra 2023. Nakon četvorogodišnje pauze, događaj se vratio u glavni grad Belgije, Brisel, privlačeći rekordan broj posetilaca, a oni su imali šta i da vide. Pregršt premijera iz

[...]


Da biste pročitali ceo članak potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
 

Komentari

zoran Stancic

11.12.2023. 08:02

lepi autobusi

Aleksandar Samardzic

11.12.2023. 08:03

👏💪

Siniša Sivčev

11.12.2023. 08:04

👍

Dejan Paunovic

11.12.2023. 08:05

Deluju bas ugodno.

Veljko Nikolic Ludi Miloica

11.12.2023. 08:06

Boze sta sve ima!!!

nenad vucenovic

11.12.2023. 08:07

👍

Milorad Babic

11.12.2023. 08:08

Mercedes …………….., pa ostali

Zoran Novicevic

11.12.2023. 08:10

👍

Zlatko Simonić

11.12.2023. 08:12

👍

Necseriu Eugen

11.12.2023. 08:13

👍

Djurdje Jelesijevic

11.12.2023. 08:15

Trka je startovala, ali ovaj put svi su krenuli u isto vreme. Mercedes i MAN jesu prvi (u reportaži) ali svi su tu negde. Da li možemo da zamislimo za jedno trideset (možda je realnije dvadeset) godina da na ovakvom sajmu trči Kenija ili Tanzanija.

Boban Stamenković

11.12.2023. 08:17

Занимљиво

Milan Čikara

11.12.2023. 08:19

👍

Željko Lukić

11.12.2023. 08:21

E baš to mi je trebalo.

Milorad Jeličić

11.12.2023. 08:22

👏👏👏👍

Dragan Plakalović

11.12.2023. 08:24

👏

Zeljko Dokic

11.12.2023. 08:24

To je to to se trazi kamioni i autobusi 👍👍👍👏👏👏

Zeljko Dokic

11.12.2023. 08:26

ako bi moglo malo vise da se prica na ovu temu kamina i autobusa 😊😊

LjUBISA Vasilev

11.12.2023. 08:35

Lepi autobusi al je bitna njihova efikasnost samih tih autobusa, vozio sam hidrogen bus ( H2) i iskreno nisu se pokazali to su Tojota bus. Cak je moja firma i isključila sve buseve zbog cestih kvarova, e - bus su ok

Dejan Jovcevski

11.12.2023. 08:36

👍

Marko Petkovic

11.12.2023. 08:41

👍

Borislav Pavlović

11.12.2023. 08:45

profi sajam

Ivan Bogdanović

11.12.2023. 08:55

top

GORAN CINCOVIC

11.12.2023. 09:04

👍

Vladimir Kalinic

11.12.2023. 09:04

Lepo

ВИКТОР КОЦЕВСКИ

11.12.2023. 09:13

👏

rade berta

11.12.2023. 09:13

👍

Slaviša Živanović

11.12.2023. 09:15

👍

Marko Milanov

11.12.2023. 09:28

👍

Branimir Radić

11.12.2023. 09:37

Šta li je isplativije, vodonik ili baterije? Kod nas nema proizvodnje nikakvih-posmatramo šta drugi rade.

Vladimir Bogdanović

11.12.2023. 09:52

👍👍👍

Dragan Kostić

11.12.2023. 10:00

👍

Zoran Milanovic

11.12.2023. 10:10

Nezna se koji je lepsi.

Aleksandar Jakovljev

11.12.2023. 10:10

👍

miodrag vladisavljević

11.12.2023. 10:11

👍

Stefan Ristić

11.12.2023. 10:12

👍🚗

Ivan Bogdanović

11.12.2023. 10:18

Samo kad bi došli u Srbiju za gradski prevoz 👍👍👍

Zoran Savić

11.12.2023. 10:56

odlični za sečenje i pisanje po sedištima

Milan Matic

11.12.2023. 10:19

👍Preferirama MAN

Željko Hudi

11.12.2023. 10:45

👍

Djordje Vulin

11.12.2023. 12:07

👍

Mile Stanojevic

11.12.2023. 12:13

👍

Tijana Milić

11.12.2023. 12:23

Super su 👍

Miroslav Zivanovic

11.12.2023. 15:21

Lepi

željko sučević

11.12.2023. 18:12

a gde su super luksuzni turistički autobusi.Volvo,Man,Bova,Neoplan,Setra ,oni vrh dabldeckeri?

SAT Media HUB

12.12.2023. 13:01

Volvo više ne proizvodi autobuse, a o Setri, Neoplanu i MAN-u smo pisali u drugim rubrikama.

vladan aleksic

11.12.2023. 23:44

👍

Miloš Novaković

12.12.2023. 08:43

👍

Prijavite se da biste mogli komentarisati!