KIA EV9: Porodični autobus

Kvadratne forme i unutrašnji prostor sa sedam mesta lepo se slažu sa stilom ovog korejskog SUV modela koji se fokusira na to da ponudi izuzetan komfor, ali po potrebi zna da pokaže i neočekivanu živahnost. Takođe može da se pohvali i brzim punjenjem

Nešto više od pet metara od jednog do drugog branika, prohodan prostor skoro kao dvosoban stan i stil koji ne može da se ignoriše. Sve je upakovano u jak, polarizovan dizajn. Ostavljajući na trenutak po strani čvrstu i čistu racionalnost koja obično treba da upravlja našim izborima, posebno ako

[...]


Da biste pročitali ceo članak potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
 

Komentari

Zoran Pavlović

3.2.2024. 09:04

👍❤️

Siniša Babić

3.2.2024. 09:05

Megalomanija...

Milan Čikara

3.2.2024. 09:05

👍

Goran Popovic

3.2.2024. 09:06

Ima li prostora za dvometrase ?

Aleksandar Pantelić

3.2.2024. 09:06

Lepo

Vladimir Kalinic

3.2.2024. 09:06

Odlican za po gradu i uskim ulicama

Boban Stamenković

3.2.2024. 09:06

Озбиљан ауто

Goran Simic

3.2.2024. 09:07

👍👍👍

Necseriu Eugen

3.2.2024. 09:07

👏👏👏

Željko Lukić

3.2.2024. 09:08

Tenk na struju.

Aleksandar Jakovljev

3.2.2024. 09:08

👍

Milena Milenković

3.2.2024. 09:08

👍

Nemanja Antić

3.2.2024. 09:09

👍

Marko Miljković

3.2.2024. 09:09

👍

predrag masovic

3.2.2024. 09:11

👍

Александар Михајловић

3.2.2024. 09:12

👍

Miodrag Vladisavljević

3.2.2024. 09:12

👍

Dragan Plakalović

3.2.2024. 09:13

Odličani podaci o vozilu.👍👏

Veljko Petrovic

3.2.2024. 09:13

Valjda ce se jednog dana ponovo poceti praviti pravi automobili a ovi fenovi otici u zaborav!

Dejan Jovcevski

3.2.2024. 09:16

👍

nenad vucenovic

3.2.2024. 09:16

👍

Jan Pavlis

3.2.2024. 09:17

👍

Branimir Radić

3.2.2024. 09:19

Moderan R4. Izuzetan.

Radiša Milinković

3.2.2024. 09:21

👍

rade berta

3.2.2024. 09:23

👏💪

Žika Cvejić

3.2.2024. 09:24

👍

Zoran Jovanović

3.2.2024. 09:25

Meni se lično ne sviđa, ni eksterijer ni enterijer.

Igor Orsag

3.2.2024. 09:25

brlja od dizajna sa prenaglasenom azijatakom kicericom.

Aleksandr Popović

3.2.2024. 09:28

👍

Mladen Avramovski

3.2.2024. 09:31

👍

Milorad Jeličić

3.2.2024. 09:31

👏👏👏👍

Zoran Novicevic

3.2.2024. 09:32

👍

Veljko Nikolic Ludi Miloica

3.2.2024. 09:33

Znaci auto je Top!!! Lici na tenk !!!

Borislav Pavlović

3.2.2024. 09:34

👏

Slaviša Živanović

3.2.2024. 09:34

👍

Aleksandar Samardzic

3.2.2024. 09:42

👍

Nenad Sekulić

3.2.2024. 09:51

👍🏻

Ivan Stamenov

3.2.2024. 09:57

Ozbiljan prevoz.

Zlatko Jelisavcic

3.2.2024. 09:59

Sto niste napisali koliko kosta! Za 80.000 + EUR moze svasta bolje od ovog koreanca da se kupi.

Vladimir Bogdanović

3.2.2024. 10:13

👍

Goran Stevčevski

3.2.2024. 10:16

🧐😏

Ivan Bogdanović

3.2.2024. 10:18

🔝👌

Dimitrije ilić

3.2.2024. 10:19

Odličan

dragan stjepic

3.2.2024. 10:23

👍

Goran Ivačković

3.2.2024. 10:30

👍

Nikola Simić

3.2.2024. 10:37

🍀🔝

Djurdje Jelesijevic

3.2.2024. 10:40

Kome treba, odličan auto.

Nenad Branković

3.2.2024. 10:46

Futuristički dizajn koji KIA već neko vreme preferira. Doći do kupaca koji vole da budu uvek skroz drugačiji od drugih.

Zoran Milanovic

3.2.2024. 10:58

👍

Djordje Sudimac

3.2.2024. 11:04

👍

Stevan Mitrovic

3.2.2024. 11:05

Top😁

Aleksandar Janković

3.2.2024. 11:25

Dacia Jogger ili ova KIA?

Milan Mandic

3.2.2024. 11:33

👍

Dejan Paunovic

3.2.2024. 11:54

😀

Petar Bagi

3.2.2024. 12:01

🤔👍👍

Ivica Ðokić

3.2.2024. 12:02

Коначно један прави ауто за моју породицу. Још да имамо стандард одмах би пао пазар.

Bogdan Janković

3.2.2024. 12:07

👍😀

Dejan Koželj

3.2.2024. 12:56

Odličan 👌

zoran božić

3.2.2024. 13:23

Ne znam zašto sada prave tako ružne automobile. Kao da se utrkuju koji će biti ružniji.

Zvonko Rajkovic

3.2.2024. 13:33

Super 👏👍👌

Zoran Kostović

3.2.2024. 14:40

Interesting

Nikola Novaković

3.2.2024. 15:38

👍

Mile Stanojevic

3.2.2024. 17:03

👍

GORAN CINCOVIC

3.2.2024. 18:37

👍

Milovan Trajković

3.2.2024. 19:48

👍🌹👍

Andrija Račman

4.2.2024. 00:26

Pa cena i nije bitna, svakako para nemamo.

Zeljko Dokic

4.2.2024. 07:14

lep nema sta drugo reci 👏👏👍👍👍

Mladen Đukić

4.2.2024. 09:07

👍

vladan aleksic

4.2.2024. 14:18

👍

Prijavite se da biste mogli komentarisati!