Patrola uživo - Put i sve o Crnoj Gori
Patrola uživo - Put i sve o Crnoj Gori
Da biste gledali i komentarisali ovaj video potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
Prijavite se da biste mogli komentarisati!
Zoran Kostović
22.6.2026. 21:14
Htedoh da napisem da se odmorite, da jedete, da se cuvajte a Mladen me preduhitri 😉 SREĆAN VAM PUT! 🍀🤗
Dejan Stosic
22.6.2026. 21:12
Letovali u gornjim Rosama (u emisiji prukazane Donje Rose) - jedno od boljih letovanja ko hoce mir. Plivanje uz obalu do Donjih Rosa ili napustenog garnizona prema Krasicima
Luka Udovičić
22.6.2026. 21:11
Fenomenalna emisija u najavi. :) Nadam se samo da će biti detaljnih informacija kako se kupuje karta za Drač-Bari po mogućnosti preko neta unapred.
Milan Ljubinovic
22.6.2026. 21:04
Ovaj gospodin Alvirović je genijalni novinar, a i model građanin. Da je pola ljudi u Srbiji takvih, ja ne bih nikad otišao iz te lepe zemlje.
Predrag Josimović
22.6.2026. 21:07
Slažem se u potpunosti
Matko Pandurić
22.6.2026. 21:05
Gledam ga i iz Hrvatske. Volim reći da je ponos ne samo Srbije, nego cijelog svijeta.👏
Nikola Jokanić
22.6.2026. 21:03
Ne znam da li ste videli moj komentar za pristup osoba sa invaliditetom na prethodnom lajvu. Relativno kasno sam napisao. Bilo bi dobro da proverite, ako ništa onda neka specijalna emisija u budućnosti. Obeleže da je toalet prilagođen invalidima jer bože moj u prizemlju je. A ne može da se prođe kroz uska vrata, o šipkama da ne pričam...
Matko Pandurić
22.6.2026. 20:50
Znači prvo tabla za Kopaonik, pa onda za Jahorinu. Sada je na redu postavljanje tabla u Podgorici. Čekamo taj poduhvat SAT ekipe.😁👏
Sasa Ivanovic
22.6.2026. 20:46
Prosle godine nisu mi trazili nista osim licne karte. U povratku na CG granici bila je guzva, oko sat vremena, ali ka CG nije bilo uopste.
Mladen Nikolić
22.6.2026. 20:40
po cemu je onda tiggo 9 bolji od tiggo 8? gledam da uzmem i vagam da li se isplati dodatnog novca, osim sto je dosta lepsi model
Milos Stevanovic
22.6.2026. 20:42
Istu dilemu sam imao , uzeo sam tiggo 8 i nisam se pokajao,odličan automobil 👌🏻
Milan Ljubinovic
22.6.2026. 20:42
Pa po tome je bolji, što je dosta bolji model kao što sami kažete.
Boki.MB
22.6.2026. 22:11
Veliki pozdrav za ekipu.
Mile Stanojevic
22.6.2026. 22:04
👍
Vladica Blagojević
22.6.2026. 21:55
👍
Vladan Mrvić
22.6.2026. 21:34
Lepa tura.
Dusan Gajic
22.6.2026. 21:33
👌🏻👍🏻
Dragan Stojanović
22.6.2026. 21:26
👍
Милош Mицић
22.6.2026. 21:26
👍👍👍👍👍
Milan Paroški
22.6.2026. 21:23
👍
Zarko Savatić
22.6.2026. 21:21
👍👍
Goran Stevčevski
22.6.2026. 21:21
Svako dobro Vam želim, prijatno Vam bilo i lepo se odmorite, pa sutra nastavite punom parom i entuzijazmom kao i uvek. Najbolji ste, to i ne moram da Vam kažem, svako će se složiti!!! 🥂💖👍
Ostoja Zivkovic
22.6.2026. 21:18
bravo
Vladimir Djokic
22.6.2026. 21:17
Bravo 👏👏👏
Pero Balać
22.6.2026. 21:15
kako ste putovali imali vrućine svaka vam čast na reportaži
Nikola Delević
22.6.2026. 21:14
Kakvo je stanje sa elektro punjačim?
Dejan Mihajlović
22.6.2026. 21:13
👍
Nikola Delević
22.6.2026. 21:12
Kakvo je stanje sa elektro punjačima?
Darko Simić
22.6.2026. 21:12
👏👏👏Bravo
Obrad Velimirović
22.6.2026. 21:12
Pozdrav iz Los Angelesa
Boban Stamenković
22.6.2026. 21:12
Luštica je otkriće, bravo što nam približavate i Crnu Goru
Djordje Bunijevac
22.6.2026. 21:11
Svrati do Bijele... 😊
Nikola Karić
22.6.2026. 21:11
Samo pozdravi i podrška! Prijatno! :)
Ksenija Vučković
22.6.2026. 21:11
bravo za patrolu
Matko Pandurić
22.6.2026. 21:11
Kao i kod live-a iz Grčke, dobar tek ekipa.
Zoran Čabarkapa
22.6.2026. 21:11
Dooobar prilog!
Ivica Milosavljević
22.6.2026. 21:11
vidimo se 15. u Apulji 😀
Klara smit
22.6.2026. 21:10
Fenomenalni ste...
Zoran Milanovic
22.6.2026. 21:10
Sve pohvale!
Miloš Vujičić
22.6.2026. 21:08
👍
Predrag Josimović
22.6.2026. 21:06
Postavljate granice, kao i uvek. Pozdra💪💪💪💪
Biljana Vukobrat
22.6.2026. 21:03
Veliki pozdrav!!!
Nikola Krsmanović
22.6.2026. 21:03
👍👍
Djurasin Sasa
22.6.2026. 21:00
👏👏👏
Marko Mađarev
22.6.2026. 20:59
👌👌👌
Ivan Mihajlovic
22.6.2026. 20:57
👍
Saša Dušanić
22.6.2026. 20:56
Jel su završeni radovi na putu od Bijelog polja ka Mojkovcu...prošle god. je bila katastrofa.Pozdrav za SAT patrolu.
Matko Pandurić
22.6.2026. 20:54
Kakva je situacija na plažama, ima li gužve?
Goran Ivačković
22.6.2026. 20:53
👍🏻
Ivan Videnovic
22.6.2026. 20:49
koliki je uopste procenat ljudi koji letuju u Cenoj gori iz godine u godinu?
Milan Ljubinovic
22.6.2026. 20:46
Tiggo 9 PIH za 37,000€ vredi svaki cent.
Milan Ljubinovic
22.6.2026. 20:52
Ima ovde gde sam ja, nije u Srbiji. Kreće od 37, a najskuplji je 40, a ako hoćete demo midel sa 1000-2000km onda ima i za 35k. mljubinovic@gmail.com
Predrag Micić
22.6.2026. 20:49
de ima za te pare? :)
Stefan Miladinović
22.6.2026. 20:48
Mislim da je 45000€
Srđan Radaković
22.6.2026. 20:46
Može li se u Crnu Goru sa našom probnom vozačkom dozvolom?
Andrej Jovic
22.6.2026. 20:42
Kada ce ovo biti u emisiji
Bojan ilic
22.6.2026. 20:42
kako da stalno zatvoreni tuneli na Milos veliki
Matko Pandurić
22.6.2026. 20:41
Veliki pozdrav SAT ekipi. Koliko se čekali na granici?
Dragan Miljković
22.6.2026. 20:41
dobra ruta
Sasa Ivanovic
22.6.2026. 20:41
Bio sam prosle godine u CG, planiram i ove, ali tek u septembru.
Jovan Golušin
22.6.2026. 20:40
Svaka čast!
Srdjan Bojic
22.6.2026. 20:39
Pa dobro ljudi da li vas vide clanovi porodice leti? Pa nije poenta samo da se druzite sa nama. Imate i vi dusu.
Zeljko Dokic
22.6.2026. 20:39
super prilog
Milan Milincic
22.6.2026. 20:39
Пуно поздрава да ли имате информације колико коштају редовни сервиси и колико кошта замена батерије на патролним возилима или неки делови као нпр дискови, плочице, споне и слично
Mladen Dzuvic
22.6.2026. 20:37
Pozdrav .Dali je bilo guzve na granicnim prelazima
Bojan Jovanovic
22.6.2026. 20:37
Gledate se više nego Svetsko prvenstvo 👍
Vladimir Lazic
22.6.2026. 20:36
juce sam se vratio iz cg
Vladimir Kalinic
22.6.2026. 20:35
Samo radno
Mirko Radovic
22.6.2026. 20:35
👍
Željko Hudi
22.6.2026. 20:35
Odličan prilog
dragan stjepic
22.6.2026. 20:35
👍
Nikola Jovanović
22.6.2026. 20:35
A šta dižete palčeve dok video još nije ni krenuo 🤔
Nikola Jovanović
22.6.2026. 20:37
Neće Mladen stati, nema mesta u kolima 😂
Uroš Stojšić
22.6.2026. 20:36
Pa stopiraju...
Zoran Bogosavljevic
22.6.2026. 20:34
👌💯
Nenad Stojanovic
22.6.2026. 20:33
👍
Slaviša Miladinović
22.6.2026. 20:33
👍
Sladjan Simeonov
22.6.2026. 20:33
👍