image

Daimler Buses Driving Experience 2024: Bezbedniji nego ikad

U Evropi se za sredinu ove godine spremaju novi propisi za bezbednosnu opremu u vozilima. Kao i obično, Dajmler sve te sisteme pomoći u vožnji razvija godinama unapred, pa je specijalizovanim novinarima već pokazao kako će to izgledati u praksi. Naša ekipa je imala ekskluzivnu priliku da se u realnim uslovima, ali i na stazi Harama, u blizini Madrida, uveri u to kako funkcionišu nove generacije bezbednosnih sistema, i to na najnovijim modelima Mercedesovih i Setrinih autobusa

Dajmlerovi autobuski brendovi Mercedes-Benc i Setra tradicionalno su bili pioniri u novim bezbednosnim tehnologijama, sistemima pomoći i visoko efikasnim tehnologijama vožnje.

Ovaj proizvođač autobusa je nedavno predstavio mnoštvo novih sistema pomoći u vožnji, među kojima su Active Brake Assist 6, Active Drive Assist 2, Sideguard Assist 2 i Frontguard Assist, a već su se ustalile kamere umesto

[...]


Da biste pročitali ceo članak potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
 

Komentari

Prijavite se da biste mogli komentarisati!

Dragan Borovic

24.5.2024. 08:01

👍

Željko Lukić

24.5.2024. 08:01

👍

Branislav Sabljic

24.5.2024. 08:02

👍

Marjan Pejic

24.5.2024. 08:02

👌

Aleksandar Kikoš

24.5.2024. 08:02

👍🏻👍🏻👍🏻

Slobodan Stanković

24.5.2024. 08:02

👌

željko sučević

24.5.2024. 08:03

vrh 👍

Radiša Milinković

24.5.2024. 08:03

👍

Zoran Novicevic

24.5.2024. 08:04

👍

Dragan Plakalović

24.5.2024. 08:05

💯

Anđelko Kuntuć

24.5.2024. 08:06

👍🏻

Nemanja Sologub

24.5.2024. 08:08

👍👍👍

Necseriu Eugen

24.5.2024. 08:09

👏👏👏

Milan Mandic

24.5.2024. 08:10

👏👍👏

Aleksandar Jakovljev

24.5.2024. 08:10

👍

Slaviša Živanović

24.5.2024. 08:12

👍

Zoran Pavlović

24.5.2024. 08:15

❤️👍

Vladimir Bogdanović

24.5.2024. 08:15

👍👍👍

Saša Rasic

24.5.2024. 08:17

👏👏👏

Đorđe Belić

24.5.2024. 08:19

👍🫡

Milan

24.5.2024. 08:21

👍

Željko Maletić

24.5.2024. 08:21

Budućnost sad! 👏👏👏👏👏

Vladimir Kalinic

24.5.2024. 08:22

Lepo

Jan Pavlis

24.5.2024. 08:22

👍

Zeljko Dokic

24.5.2024. 08:22

👏👏👏💪💪💪

Djurasin Sasa

24.5.2024. 08:33

👏👏👏

Zoran Perišić

24.5.2024. 08:35

Autobest 2024 👍👍👍

Nikola Gagić

24.5.2024. 08:42

👍

Milorad Jeličić

24.5.2024. 08:44

👏👍

Zoran Kostović

24.5.2024. 08:48

Moj Miško je genija za voznju...

GORAN CINCOVIC

24.5.2024. 08:48

👍

Milan Čikara

24.5.2024. 08:52

👍

Boban Stamenković

24.5.2024. 08:57

👏👏👏

Goran Ivačković

24.5.2024. 09:05

👍

zoran Stancic

24.5.2024. 09:13

👍👍👍

Dejan Marković

24.5.2024. 09:20

👍👍👍

Klara smit

24.5.2024. 09:42

BRAVO bezbednost pre svega

Igor Nikolic

24.5.2024. 10:17

U korak s vremenom

Dejan Koželj

24.5.2024. 09:50

👍

Mladen Avramovski

24.5.2024. 10:08

👍

Dejan Ivšić

24.5.2024. 10:13

Bravo...

Mladen Đukić

24.5.2024. 11:24

👍

Milovan Mamlić

24.5.2024. 11:56

👍

Nikola Đaković

24.5.2024. 12:12

👍

Željko Hudi

24.5.2024. 13:04

👍

Mile Stanojevic

24.5.2024. 13:23

👍

Marko Milanov

24.5.2024. 13:51

👍

Andrija Račman

24.5.2024. 15:30

👍🏻

Dejan Atanasovski

24.5.2024. 18:29

Тако треба, сигурност на прво место.

Goran Stevčevski

24.5.2024. 21:56

👏👏👏👍