image

WYNN’S: Majstor za vaše probleme

Kako smo testirali aditiv i šta jedna pljeskavica ima sa tim?

U jednoj od prethodnih emisija smo najavili ono to smo nedavno i učinili – testirali smo aditive koji mogu da se kupe na raznim mestima, pa i na benzinskim stanicama. Da bismo proverili kako radi aditiv koji čisti brizgaljke, tačnije – WYNN’S Diesel Injector Cleaner, pozvali smo naše gledaoce, čitaoce i pratioce da nam kandiduju svoj dizelaš koji bi poslužio za testiranje

[...]


Da biste pročitali ceo članak potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
 

Komentari

Prijavite se da biste mogli komentarisati!

Alen Grba

25.6.2026. 19:07

može li u nekoj narednoj emisiji kad se bude testiralo kraće objašnjenje svih aditiva jer ih ima više od desetak da li za dizel da li za benzin je l' to znači da svaki put kad sipamo gorivo na minimum 20 l uvek sipamo po neki aditiv ili da uspemo sve odjednom na pun rezervoar pa da očistimo ceo motor 😁

Зоран Ивановић

25.6.2026. 18:57

Најбољи роштиљ је Лесковачки роштиљ. Ја га скоро свакодневно тестирам.

vladan petrović

25.6.2026. 17:50

bravo za prilog, ja sam to često radio ali na tridesetak hiljada, počeću malo češće posle vašeg priloga

ivica pantic

25.6.2026. 17:49

Super ideja za test aditiva i pohvale za zalaganje i zainteresovanost. Sigurno rade svoj posao. Medjutim, ako ste hteli to pokazati ovim testom, niste bas bili ubedljivi osim promene koja se odokativno zapaža. Vaš test bio bi uspešan i potpuno prihvatljiv da ste auto pre i posle upotrebe stavili na dijagnostiku, a radi provere određenih parametara i naravno ispitivanje pritiska i oblika mlaza pomoću određene aparature (stola). Sve je u brojkama (dijagnostika) i čistoći (bez čađi).

Miroslav Mikavica

25.6.2026. 17:52

Bas sam hteo reci za mlaz, a verovatno nemaju u "LAV AUTO" ili jednostavno nisu imali vremena, a ok aditivi ociste malo, ali ako opet vlasnik vozika samo kreni, stani po gradu, onda sta je dobio😁

Miroslav Mikavica

25.6.2026. 17:42

Uvek kad sam imao dizele, sipao sam iskljucivo ecto diesel, evo poslednji Laguna 3, 2.0 dci sa 173 ks, dizne kao nove bile, crnog dima uopste nije bilo, vozio svaki dan BG-SD...a naravno znam dosta njih koji samo po gradu, i uvek problemi sa EGR i DPF...

ivica pantic

25.6.2026. 17:52

Da, tako je, laguna 3 ima jedan od najotpornijih motora za gradsku sredinu ( ima tzv petu diznu sto cini dpf otpornim na zacepljenje).

dejan naumoski

25.6.2026. 17:32

Zasto ste sipali aditiv kad ste ga produvali na autoputu? Za ovakve vrste testova aditiva trebalo je voziti po gradu kako ste i rekli na pocetku priloga da se vidi kakav je ucinak aditiva kad se po gradu koristi

Nenad Nikolic

25.6.2026. 18:01

Dejane, sama voznja auto putem bez aditiva ne bi ovako ocistila diznu, na snimku se vidi cadj od nesagorelog goriva, ali i ostaci polimera i oligomeri, alifaticni ugljovodonici , arboksilne kiseline... Hemijski proizvodi nastali u reakciji dizela i kiseonika kao sto su metali, cink, bakar, kalcijum koji poticu iz aditiva koji se masovno upotrebljavaju u gorivima kod nas a i u samim motornim uljima. Ima tu natrijumovih soli, parafina, voskova kao i teskih komponenti dizela koje se kristalisu na visokim temperaturama pa ostatak sumpora koji na kraju sve to lepo ulepi... itd. Bez aditiva samo bi rasprsivanje goriva bilo bolje, nista vise i steta sto nisu imali probni sto za dizne ili mozda vremena da nam pokazu i taj deo.

dejan naumoski

25.6.2026. 18:10

Nenade ocigledno ti nisi gledao prilog. Pogledaj pazljivo i poslusaj od 2:10 do nekih 3:50 shvatices o cemu govorim

dejan naumoski

25.6.2026. 17:52

Odgledao sam ja ceo video kao sto gledam i sve ostale koje izbacujete ovde. Ocigledno me niste razumeli,samo sam pitao zasto niste vozili nekoliko dana po gradu da predjete tih 500tinak km, makar pravili prilog iz 2 dela. Ne mogu sad da citiram sta ste rekli ali otprilike je receno da ako se s vremena na vreme vozi na otvorenom "da se produva" nije bas neophodan aditiv a da je za gradsku voznju pozeljan sto se apsolutno slazem

Darko Gigić

25.6.2026. 17:41

Na vaše pitanje postoji objašnjenje, ali vi očigledno niste pogledali video pre komentara

Milos Mirjanic

25.6.2026. 17:24

Aha Darko video sam Vas na YouTube😉 i testiranju Novog BYD Dolfin G DM-i( test potrosnje). A stonse tice Adetiva oni zaista pomazu( mada ja sipam na Mol pumpi Adetivirano gorivo), pogotovu sam ja davnih godina testirao i Univerzalni Modifikator( koliko se secam to je uradila i davno redakcija SAT), i stvarno radi( u svaki sam polovan auto ro sipao,

Darko Gigić

25.6.2026. 17:42

Gde je na YouTube bio taj test i ko se usudio da pusti pre nas?😀

Nenad Nikolic

25.6.2026. 17:17

Wynn's aditivi za benzince su meni super, za dizele ne znam, verujem da su dobri. Ali sto je lepo opremljena mehanicarska pozicija, svaka cast. 😁

Zoran Kostović

25.6.2026. 17:50

Nisam zvao da ima i za benzince. Ja samo sipam aditivirano gorivo i vozim samo duge relacije sa benzincem. Verovatno mi aditiv zasebno i ne treba ali je dobro znati da postoji. HVALA

Zoran Kostović

25.6.2026. 18:16

Pogledacu. Hvala jos jednom 🍻

Nenad Nikolic

25.6.2026. 18:09

https://lavauto.rs/category/aditivi-za-benzin/242/ Ima svasta, pogledaj. (stavio sam link sa stranice lav auta jer su glavni ucesnici u prilogu koji komentarisemo a ima i drugih, svrati do neke radnje i pogledaj.

Mile Stanojevic

25.6.2026. 20:09

👍

Lazar Pavlov

25.6.2026. 19:49

Ima li nesto za čišćenje ventila kod TSI motora?

Zoran Kostović

25.6.2026. 20:05

Nenad Nikolic u objavi iznad je dao link za lav auto pa pogledaj. Ja sam gledao i iznenadio se koliko toga ima za benzinske motore. Pozz

Dragan Stojanović

25.6.2026. 19:38

🍔🍔🍔👍👍👍

Goran Ivačković

25.6.2026. 19:35

👍🏻

Miloš Vujičić

25.6.2026. 19:33

👍

Ivan Mihajlovic

25.6.2026. 19:25

👍

Vladimir Djokic

25.6.2026. 18:27

👏👏👏

Goran Stevčevski

25.6.2026. 18:26

👏👏👏

Zoran Čabarkapa

25.6.2026. 18:12

Zanimljivo!

Boban Stamenković

25.6.2026. 18:05

Bravo, ovo je prava reklama, dokaz.

Dragan Nikolić

25.6.2026. 18:00

👍

Vladimir Bogdanović

25.6.2026. 18:00

Korisno rešenje!👌

Milan Paroški

25.6.2026. 17:59

👍

Zarko Savatić

25.6.2026. 17:51

👍👍

Миљан Јошановић

25.6.2026. 17:50

браво!

dragan stjepic

25.6.2026. 17:46

у👍

Djurasin Sasa

25.6.2026. 17:44

👍

Marko Mađarev

25.6.2026. 17:36

🤔🤔🤔

Ksenija Vučković

25.6.2026. 17:31

👏👏👏

Darko Simić

25.6.2026. 17:29

👍

Zoran Bogosavljevic

25.6.2026. 17:26

Korisno👍

Zoran Bogosavljevic

25.6.2026. 17:25

K

Zoran Milanovic

25.6.2026. 17:24

Korisno!

Bojan ilic

25.6.2026. 17:11

super

Nebojša Stojanović

25.6.2026. 17:10

👍🏻

Slaviša Miladinović

25.6.2026. 17:05

👍

Goran Milošević

25.6.2026. 17:05

👍👍👍

Sladjan Simeonov

25.6.2026. 17:03

👍

Mirko Radovic

25.6.2026. 17:03

👍

Nenad Stojanovic

25.6.2026. 17:02

👍