image

StreetGasm2000: Veliko finale u Beogradu

Među ljubiteljima i vlasnicima superautomobila „StreetGasm2000“ (SG2K) važi za jedan od najpoznatijih i najatraktivnijih evropskih događaja. Ono što je počelo kao okupljanje male grupe automobilskih entuzijasta u Holandiji, danas je međunarodni spektakl koji svake godine privlači učesnike iz brojnih zemalja, kao i desetine hiljada zaljubljenika u automobile duž cele rute. Ovogodišnje ekskluzivno veliko finale bilo je u Beogradu.

Priča o „StreetGasm“-u počela je 2006. godine kada je Holanđanin Moris Hartsojker (Morice Hartsuiker) osnovao zajednicu ljubitelja sportskih i egzotičnih automobila. Prva velika međunarodna vožnja organizovana je 2011. pod nazivom „StreetGasm 500“, a vremenom je prerasla u „StreetGasm2000“ – višednevnu avanturu tokom koje učesnici prelaze oko 2.000 kilometara kroz najatraktivnije evropske predele i gradove.

[...]


Da biste pročitali ceo članak potrebno je da se ulogujete na svoj nalog. Vi znate ko smo mi, gledate nas na malim ekranima, a sada i na aplikaciji SAT HUB. I mi bismo voleli da se upoznamo sa vama tako što ćete se ili ulogovati na svoj nalog ako ga imate ili se registrovati što je vrlo jednostavno. Klikom na „Registruj se“ za samo nekoliko trenutaka, potpuno besplatno, postajete deo velike zajednice.
 

Komentari

Prijavite se da biste mogli komentarisati!

Феликс Ф

27.6.2026. 12:35

Зашто ли је ово било завршно поглавље те петнаестогодишње манифестације? А да, иде још један поход на исток...🥺

Zoran Bogosavljevic

27.6.2026. 13:28

👏💯

Novica Petrović

27.6.2026. 13:25

👍

vladan petrović

27.6.2026. 13:17

lep događaj treba videti

Milan Paroški

27.6.2026. 12:41

👍

Darko Simić

27.6.2026. 12:27

👍

Ratko Krantic

27.6.2026. 12:14

lepa prilika da se vide tako lepi primerci auta

Ratko Krantic

27.6.2026. 12:14

lepa prilika da se vide na jednom mestu takvi primerci

nenad vucenovic

27.6.2026. 12:12

👍

Mile Stanojevic

27.6.2026. 11:59

👍👍👍

Jovan Golušin

27.6.2026. 11:40

👍👍

Vladimir Djokic

27.6.2026. 11:37

👍

Жељко Лончар

27.6.2026. 11:34

Завршетак. Стигла криза и код њих.

Ksenija Vučković

27.6.2026. 11:27

Lepota👏👏👏

Милош Mицић

27.6.2026. 11:25

👍👍👍👍👍

Alen Grba

27.6.2026. 11:14

To bi ja nazvao: "ŠEPURENJE"

Zeljko Dokic

27.6.2026. 11:14

lepo

Ostoja Zivkovic

27.6.2026. 10:53

lepo

Zoran Milanovic

27.6.2026. 10:46

👍

Nebojša Stojanović

27.6.2026. 10:46

👍🏻

Goran Stevčevski

27.6.2026. 10:38

💪💪💪

Dejan Stanisavljević

27.6.2026. 10:37

a pa nije ovo Beograd. ovo je mali dubai

Dragan Stojanović

27.6.2026. 10:25

👍👍👍

Vladimir Kalinic

27.6.2026. 10:23

Lepo

Nenad Stojanovic

27.6.2026. 10:22

👍

Marko Mađarev

27.6.2026. 10:21

🔥🔥🔥

Miroslav Blažek

27.6.2026. 10:20

👍

Vladimir Bogdanović

27.6.2026. 10:17

Lep događaj! Rado bi im se pridružio na tom putu🤔

Pero Balać

27.6.2026. 10:15

lepo nema šta!!!!!

Dusan Gajic

27.6.2026. 10:15

👍🏻

Dalibor Stanišić

27.6.2026. 10:15

👌

Sladjan Simeonov

27.6.2026. 10:14

👍

dejan naumoski

27.6.2026. 10:08

👏👏👏

Žika Cvejić

27.6.2026. 10:05

👍

Zarko Savatić

27.6.2026. 10:03

👍👍

Mirko Radovic

27.6.2026. 10:03

👍

Marjan Pejic

27.6.2026. 10:03

👌

Goran Ivačković

27.6.2026. 10:02

👍🏻

Slaviša Miladinović

27.6.2026. 10:02

👍

Zoran Čabarkapa

27.6.2026. 10:02

👍

Predrag Baturan

27.6.2026. 10:02

Baš je dobro.

dragan stjepic

27.6.2026. 10:02

👍

Djurasin Sasa

27.6.2026. 10:02

👍👍

Necseriu/Nekšeriu Eugen/Euđen

27.6.2026. 10:01

Lepo!

Boban Stamenković

27.6.2026. 10:01

Moćno